page hit counter

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی در «کلپ»

(تولید: اسفند 1395 - آخرین بروزرسانی: آبان 1396)

پلتفرم نرم افزاری کلپ (تحت هر کدام از عناوین کلپ، CLAP، CLAPP، پلتفرم و یا ما) برای حریم خصوصی اعضای خود اهمیت زیادی قائل است. در این بخش (سیاست حفظ حریم خصوصی)، نوع اطلاعات جمع آوری شده از شما، نحوه استفاده از آنها و نیز نحوه و زمان به اشتراک گذاری آنها توضیح داده شده است. این سیاست ها در تمامی بخشهای پلتفرم شامل وب سایت کلپ، اپلیکیشن های موبایل یا سایر دستگاه ها، نرم افزارها، فرآیندها و هر گونه خدمات دیگری که توسط و یا از طریق کلپ ارائه می شود، قابل اجراء هستند. با دسترسی به پلتفرم کلپ، شما توافق، تأیید و تصدیق می نمایید که کلیه سیاست های مورد اشاره در این بخش، مورد پذیرش شما قرار دارد. اما اگر به هر دلیلی، با این سیاست ها موافق نیستید، لطفاً از پلتفرم کلپ استفاده ننمایید؛ در غیر این صورت، مسئولیت عواقب بعدی آن بر عهده خود شما خواهد بود:

اصطلاحات و واژه های کلیدی:

لطفاً به بند «اصطلاحات و واژه های کلیدی» در بخش قوانین و مقررات کلپ مراجعه کنید.

اطلاعاتی که کلپ از شما جمع آوری می کند:

نحوه جمع آوری و ذخیره اطلاعات شما توسط کلپ، تا حد زیادی به نحوه دسترسی شما به پلتفرم و از استفاده از آن بستگی دارد. به طور کلی، اطلاعاتی که کلپ با بکارگیری روشهای مختلف از شما جمع آوری خواهد نمود، به سه گروه اصلی ذیل تقسیم می شوند:

الف) اطلاعاتی که شما مستقیماً در اختیار کلپ می گذارید؛

ب) اطلاعاتی که شما به اشخاص ثالث اجازه می دهید تا در اختیار کلپ قرار دهند؛

ج) اطلاعاتی که کلپ، در رابطه با شما به صورت اتوماتیک جمع آوری می کند (مانند اطلاعات به دست آمده از دستگاه و Browser شما).

در ادامه به تشریح هر کدام از انواع اطلاعات فوق پرداخته شده است:

اطلاعاتی که شما مستقیماً در اختیار کلپ می گذارید:

اطلاعاتی که شما مستقیماً در اختیار ما می گذارید، شامل، اما نه محدود به موارد ذیل هستند:

(1) جنسیت؛

(2) نام و نام خانوادگی؛

(3) نقش شما در کلپ؛

(4) شماره تلفن همراه؛

(5) آدرس ایمیل؛

(6) موقعیت مکانی روی نقشه؛

(7) آدرس دقیق پستی؛

(8) تلفن ثابت؛

(9) عکس پرسنلی؛

(10) مختصری راجع به سوابق کاری (فقط مربوط به متخصصین)؛

(11) تخصص ها و مهارت ها (فقط مربوط به متخصصین)؛

(12) اطلاعات مربوط به پروژه ها و نیازمندی ها؛

(13) انواع مدارک آپلود شده (فقط فایل عکس)؛

(14) اطلاعات مربوط به حساب بانکی (شماره شبا)؛ و ...

همچنین، برخی اطلاعات خاصی که شما در حین استفاده از پلتفرم درخواست می نمایید نیز (مانند نام تجاری، توضیحات نیازمندی یا خدمات قابل ارائه و ...) در اختیار ما قرار خواهند گرفت. ما به شما اجبار نمی کنیم که لزوماً چنین اطلاعاتی را در اختیارمان قرار بدهید؛ اما در صورت عدم در اختیار قرار دادن این گونه اطلاعات، ممکن است برخی از مشخصه های خاص پلتفرم برای شما قابل دسترس نباشند.

اطلاعاتی که شما در حین استفاده از پلتفرم به صورت مستقیم در اختیار ما می گذارید، در حین زمانهای ذیل جمع می شوند:

 • زمان ثبت نام و ایجاد حساب کاربری منحصر به فرد برای شما؛
 • زمانی که شما در تحقیقات و نظرسنجی ها شرکت می کنید؛
 • زمانی که شما در خبرنامه کلپ عضو می شوید؛
 • زمانی که هر نوع اطلاعاتی را درخواست می کنید؛
 • زمانی که با هر کاربر دیگری به گفتگو می پردازید؛
 • زمانی که موجودی حساب خود را شارژ می کنید؛
 • زمانی که هدایای معرفی به دوستان خود را برداشت می کنید؛
 • زمانی که هر نوع فرمی را پر می کنید؛
 • زمانی که محتوای کاربر رد و بدل می کنید؛
 • زمانی که هر مدرکی را دانلود می کنید؛
 • زمانی که از اپلیکیشن و یا سایر برنامه های کلپ استفاده می کنید؛
 • زمانی که با ما ارتباط برقرار می کنید؛
 • و به طور کلی زمانی که به هر طریقی از پلتفرم استفاده می کنید.

لازم به ذکر است با وجود آن که فهرست برشمرده فوق کاملاً گویا است، اما جامع نیست و ممکن است شامل موارد دیگری نیز باشد که در اینجا ذکر نشده اند.

اطلاعاتی که شما به اشخاص ثالث اجازه می دهید تا در اختیار کلپ قرار دهند:

اطلاعاتی که شما به اشخاص ثالث اجازه می دهید تا در اختیار ما بگذارند، شامل، اما نه محدود به موارد ذیل هستند:

(1) اطلاعات از افراد مرتبط با شما؛

(2) اطلاعات از شبکه های اجتماعی؛ و

(3) اطلاعات از افراد غیرمرتبط با شما.

شبکه های اجتماعی، مانند فیسبوک، اینستاگرام، توئیتر و ...، سیاست های مختص به خود را در خصوص اطلاعات اعضاء خود دنبال می کنند. برای اخذ توضیحات در رابطه با نحوه حفظ محرمانگی اطلاعات شما توسط این شبکه ها، مانند اطلاعاتی که شما در اختیار عموم قرار می دهید، به سیاست های حفظ حریم خصوصی خود آنها مراجعه کنید و در واقع، ما هیچ کنترلی بر آنها نداریم.

همچنین، ما می توانیم از اشخاص ثالث نیز اطلاعات شما را به دست آوریم. به عنوان مثال، تا حدی که قانون اجازه داده است، ما از اشخاص ثالث اطلاعات شما را درخواست می کنیم، مانند اطلاعات مربوط به اعتبارهای شما، و یا اطلاعاتی که هویت شما را تایید می کنند، و یا اطلاعاتی که برای دیگر اهداف محافظتی و امنیتی مناسب هستند. ما اطلاعاتی که جمع آوری کرده ایم را با یکدیگر ترکیب می کنیم.

اطلاعاتی که کلپ، در رابطه با شما به صورت اتوماتیک جمع آوری می کند:

به طور کلی، این دسته از اطلاعات به استفاده شما از دستگاه های دیجیتالی خود مرتبط است. به عبارت دیگر، کلپ ممکن است این قبیل اطلاعات شما را از سایر وب سایت ها و تکنولوژی ها و از طریق کامپیوترها و دستگاه های دیجیتالی دیگر (مانند موبایل و تبلت) که شما برای دسترسی به پلتفرم کلپ از آنها استفاده می کنید، به دست آورد. بر این اساس، ما اطلاعاتی شامل، اما نه محدود به موارد ذیل را از شما جمع آوری و تجزیه تحلیل می کنیم:

(1) نوع Browser؛

(2) ISP؛

(3) نام دامنه؛

(4) زمان دسترسی؛

(5) صفحات خروج و یا ورود؛

(6) صفحات دیده شده؛

(7) آدرس IP؛

(8) شناسه های منحصر به فرد دستگاه ها (مانند IDFA و اندروید)؛

(9) نوع دستگاهی که شما از آن استفاده می کنید و

(10) ...

ما می توانیم بفهمیم شما هر چند وقت یکبار وارد پلتفرم کلپ می شوید. در واقع، ما از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل پلتفرم (مانند تشخیص این موضوع که کاربران اکثراً از کدام بخش های پلتفرم استقبال می کنند و ...)، تهیه طرح های تبلیغاتی (هم در داخل و هم در خارج از پلتفرم) و نیز ارزیابی موفقیت شرکت های تبلیغاتی طرف قرارداد با کلپ استفاده می کنیم.

اطلاعات مکان و موقعیت قرارگیری:

زمانی که شما از پلتفرم کلپ استفاده می کنید، ما اطلاعات مکان و موقعیت قرار گیری شما را بنا به درخواست ما و صدور مجوز از سوی شما، به دست می آوریم. اگر شما اپلیکیشن کلپ را نصب کرده باشید، ما پس از کسب مجوز از شما می توانیم وارد مکان یاب موبایل شما شویم و از آن برای بهبود کارایی پلتفرم استفاده می کنیم (شناسایی خدمات اطراف شما). برای تولید خدمات مشتریان و تبلیغات، ما اطلاعات مکانی شما را با شرکت ها، تبلیغ کنندگان و فروشندگان به اشتراک می گذاریم. اگر شما با یک موبایل، وارد پلتفرم کلپ شوید و نخواهید که اطلاعات مکانی خود را در اختیار ما بگذارید، می توانید GPS خود را غیر فعال کنید. برای جزئیات بیشتر می توانید به توضیحات سازنده دستگاه موبایل خود مراجعه کنید. اگر شما عملکردهای خاصی نظیر GPS خود را غیر فعال کنید، نمی توانید از برخی بخش های پلتفرم کلپ نیز استفاده کنید.

کوکی ها و سایر تکنولوژی های الکترونیکی:

کلپ از کوکی ها، GIF ها، تگ های پیکسل و دیگر تکنولوژی های روز برای درک بهتر رفتار کاربران، اولویت بندی ها، تجزیه و تحلیل ها، و بهبود کارایی پلتفرم استفاده می کند. این تکنولوژی ها به ما این اجازه را می دهند که نیازهای شما را تأمین کنیم، محتواها را به درستی مدیریت کنیم و نیز گزارشاتی آماری تهیه کنیم. همچنین، ما از تکنولوژی های خاصی برای تبلیغات در پلتفرم استفاده می کنیم که برای شما جالب خواهند بود. ما مواردی را نیز برای شما ایمیل می کنیم، متوجه می شویم که شما چه زمانی ایمیل خود را دیده اید، و این که آیا آن ایمیل را برای شخص دیگری فرستاده اید یا نه.

همچنین، ما از اشتراکات محلی (مانند Flash Cookies) برای تهیه محتواهای خاصی مانند ویدیوها و انیمیشن ها استفاده می کنیم. لازم به ذکر است که Flash Cookie ها بر روی دستگاه شما ذخیره می شوند، اما در browser شما قرار نمی گیرند.

شما می توانید کوکی های مزبور را قبول یا رد کنید. اکثر browser ها، آنها را به طور اتوماتیک قبول می کنند، اما browser شما ممکن است تنظیماتی داشته باشد که به طور اتوماتیک آن را رد کند. اگر کوکی ها را غیر فعال کنید، نمی توانید از پلتفرم و مزایای آن استفاده کنید، زیرا ممکن است پلتفرم بر روی سیستم شما به درستی کار نکند. کوکی ها با browser های کوکی متفاوت هستند و ابزار مدیریت آنها بر کوکی ها تأثیر نمی گذارند.

چگونگی استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از شما:

ما اطلاعات جمع آوری شده از شما را به طرق زیر استفاده می کنیم:

 • برای اهدافی که شما آنها را در آنجا قرار داده اید؛
 • برای اینکه شما بتوانید از خدمات موجود در پلتفرم استفاده کنید (مانند ثبت نیازمندی و نیز تأیید هویت خود برای استفاده از خدمات پلتفرم)؛
 • برای پشتیبانی مشتری و پاسخ به نیازهای شما؛
 • برای اهداف ثبت اطلاعات؛
 • برای هزینه ها و صورتحساب ها مانند درگاه های پرداخت موجود در پلتفرم؛
 • برای پیشرفت پلتفرم و خدمات آن؛
 • برای رسیدگی به جرایم و تحقیق در خصوص آنها؛
 • برای ارسال ایمیل در خصوص خدمات جدید کلپ، پیشنهادهای خاص کلپ و اطلاعات دیگری که برای شما مهم است؛
 • برای ارتباط با شما از طریق پیامک و ارسال اطلاعات خاصی که شما درخواست کرده اید؛
 • برای ارتباط با تلفن و یا ارسال پیامک در خصوص ویژگی های پلتفرم، پیشرفت ها و سایر خدماتی که ممکن است برای شما جالب باشند؛
 • برای اهداف تحقیقاتی و تجزیه تحلیلی کلپ؛
 • برای ارائه اطلاعاتی در خصوص خدمات کلپ به شما؛
 • برای حل دعاوی و مشاجره ها، محافظت از کاربران پلتفرم و نیز نظارت بر حسن رعایت قوانین و مقررات و شرایط حفظ حریم خصوصی در پلتفرم؛

ما اطلاعاتی که از پلتفرم به دست آورده ایم را با اطلاعات به دست آمده از اشخاص ثالث ترکیب می کنیم. سپس از این اطلاعات جمع شده برای اهداف مختلف، مانند اهداف بازاریابی استفاده می کنیم و همچنین این اطلاعات را بنا به صلاحدید خود با هر شخص ثالثی (مانند تبلیغ کنندگان، شرکت های تبلیغاتی، اسپانسرها و ...) به اشتراک می گذاریم.

همچنین، کلپ ارتباط شما با دیگر کاربران خود را چه به طور مستقیم و چه از طریق اشخاص ثالث با هدف جلوگیری از ارتکاب جرم، ارزیابی ریسک، پیروی از قوانین و مقررات، انجام تحقیقات، توسعه خدمات و نیز اهداف پشتیبانی مشتریان، تجزیه و تحلیل می کند. به طور مثال و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از ارتکاب جرم، ما تمامی پیام ها را برای اهداف تحقیقاتی و پیشرفت کار کلپ، تجزیه و تحلیل می کنیم. با استفاده از پلتفرم، شما موافقت می کنید که کلپ، چه مستقیم و چه از طریق اشخاص ثالث، می تواند ارتباطات شما را کنترل، تجزیه و تحلیل، و نظارت کند.

فاش نمودن اطلاعات شما توسط کلپ:

به جز مواردی که پیشتر ذکر شد، ما اطلاعات جمع آوری شده از شما را بدین صورت ها نیز در پلتفرم به اشتراک می گذاریم:

 • همکاران فروش: ما با موافقت شما، اطلاعاتتان را با اشخاص ثالث مرتبط با فروش به اشتراک می گذاریم؛
 • متخصصین ارائه خدمات: ما به اطلاعات شما دسترسی پیدا می کنیم تا به نمایندگی از شما، اشخاص ثالثی را بسته به درخواست و اولویت های خودتان به عنوان متخصص برای ارائه خدمات موردنیازتان به شما معرفی کنیم.
 • الزامات قانونی: در صورتی که قانون حکم نماید، ما اطلاعات شما را در مواردی شامل، اما نه محدود به موارد ذیل برای قانون فاش می کنیم: (1) برای احضاریه های دادگاه، دستور دادگاه و دیگر فرایندهای قانونی؛ (2) برای به دست آوردن حقوق قانونی خودمان؛ (3) دفاع از کلپ در دعاوی قضایی. اگر قانون از ما بخواهد که برخی اطلاعات را فاش کنیم، ما شما را از نوع و روش فاش کردن آن اطلاعات مطلع کنیم؛ مگر اینکه: (1) به صلاحدید خود تشخیص دهیم که اطلاع دادن به شما منجر به بروز ریسک و آسیب و یا بروز خطرات جانی می شود، و یا این که ممکن باشد تا برخی آسیب ها متوجه کلپ شود؛ و یا (2) قانون از ما بخواهد که به شما اطلاع ندهیم. ما سعی می کنیم از طریق ایمیل به شما اطلاع دهیم، مگر اینکه آدرس ایمیلی از شما نداشته باشیم.
 • محافظت از کلپ و دیگران: ما در مواقع تحقیق و جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی، شرایطی که خطرات فیزیکی و امنیتی به بار می آورند و نیز در مواقعی که قوانین پلتفرم توسط شما زیر پا گذاشته می شوند ،اطلاعات شما را فاش می کنیم و از خود محافظت می کنیم.
 • نقل و انتقالات کسب و کار: مادامی که کسب و کار خود را پیشرفت می دهیم، ممکن است تمام و یا بخشی از سهام کلپ را به شرکت ها و یا کسب و کارهای دیگر بفروشیم. در چنین مواقعی که تغییری در مدیریت یا کنترل کلپ ایجاد می شود، اطلاعات شما نیز در این نقل و انتقالات به فروش می رسند.
 • فروشندگان برنامه ها: ما اطلاعات هویتی شما را در اختیار فروشندگان و تهیه کنندگان برنامه ها قرار می دهیم (به عنوان مثال، کافه بازار، سیب اپ، گوگل پلی، اپ استور و ...) تا بتوانید اپلیکیشن کلپ را دانلود کنید.
 • اهداف آکادمیک و پژوهشی: ما برای اهداف آکادمیک و پژوهشی، برخی از اطلاعات شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار می دهیم.

لطفاً آگاه باشید که برخی اطلاعات شما به طور عمومی قابل دسترسی هستند. به عنوان مثال، ثبت نام کردن برای یک حساب کاربری نیاز به این دارد که شما نام خود را در اختیار ما بگذارید. در این صورت شما توافق می کنید که نام شما (نام کامل، و یا در برخی موارد، نام کوچک و یا نام خانوادگی شما) توسط دیگر کاربران قابل مشاهده باشند. بسته به شرایط، نام شما به محتواها و اطلاعات شما ملحق می شود (مانند تخصص ها، نیازمندی های ثبت شده، امتیازات و نظرات، پیام ها و اطلاعات پروفایل شما.

برخی دیگر از افراد، مانند کاربران دیگری که در پلتفرم به عنوان عضو حضور دارند، می توانند اطلاعاتی را که به نام شما ملحق شده اند را مشاهده کنند. به عنوان مثال، اگر شما به عنوان یک مشتری به دنبال دریافت یک خدمات خاص از متخصصین باشید، توضیحاتی که برای نیازمندی مورد نظرتان ارائه می دهید، همراه با نام شما، برای برخی دیگر از کاربران که دارای نقش متخصص در زمینه مورد نظر شما هستند، قابل مشاهده خواهد بود. بنابراین، ممکن است کاربران دیگر به هر روشی بتوانند هویت شما را شناسایی کنند. لذا ما قویاً از شما می خواهیم تا در زمانی که تمایل دارید تا پست ها، نظرات و امتیازات، تصاویر و اطلاعات دیگر خود را به صورت آنلاین در پلتفرم ارسال کنید، کاملاً مراقب باشید که تنها خودتان مسئول وقوع هر اتفاقی هستید و کلپ در رابطه با هیچ موردی هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارد. اگر می خواهید محتوایی را در پلتفرم ارسال کنید، مطلع باشید که ممکن است پست شما (1) برای عموم قابل مشاهده باشد؛ (2) توسط اشخاص ثالث قابل استفاده باشد؛ (3) از طریقی استفاده شود که قوانین و سیاست های کلپ را زیر پا بگذارد.

تجزیه و تحلیل ها و تبلیغات:

تجزیه و تحلیل ها: ممکن است کلپ از تجزیه و تحلیل های شخص ثالث بر روی اطلاعات پلتفرم استفاده کند (مانند تجزیه و تحلیل های گوگل). این خدمات از آن نوع تکنولوژی استفاده می کنند که در بخش جمع آوری اطلاعات اتوماتیک در بالا توضیح داده شدند. اطلاعات جمع آوری شده توسط تکنولوژی، مستقیماً در اختیار آن دسته از ارائه دهندگان خدمات قرار می گیرند که از این اطلاعات برای ارزیابی پلتفرم استفاده می کنند. همچنین، ما از تجزیه و تحلیل گوگل نیز برای اهداف تبلیغاتی خود استفاده می کنیم.

تبلیغات: اشخاصی که خدمات آنها در پلتفرم توسط قابل استفاده می باشند، انواع تکنولوژی ها و یا کوکی ها را بر روی کامپیوتر، موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتالی شما قرار می دهند تا (1) انواع محتواهای تبلیغاتی و بازاریابی را به شما انتقال دهند؛ (2) تأثیر تبلیغات و بازاریابیرا افزایش دهند. همچنین، ممکن است ما به برخی اشخاص ثالث (شبکه های تبلیغاتی نظیر گوگل آنالیتیکس، دبل کلیک و ...) اجازه دهیم تا با استفاده از تبلیغات و بازاریابی، دسترسی شما را به تکنولوژی ها از طریق کامپیوتر، موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتالی شما امکان پذیر سازند. ما اصلاً این امکان را نداریم که به دیگر کوکی ها و تکنولوژی های موجود بر روی موبایل و کامپیوتر شما و نیز سایر دستگاه هایی که شما برای ارتباط با اشخاص ثالث مختلف از آنها استفاده می کنید، دسترسی پیدا کنیم.

زمانی که از اپلیکیشن کلپ استفاده می کنید نیز ممکن است برخی تبلیغات دریافت کنید. هر سیستم iOS برای دستگاه های اپل و نیز هر سیستم اندروید و ویندوز برای مایکروسافت، دستورالعمل های مخصوص به خود را در رابطه با دریافت تبلیغات دارند. شما می توانید تنظیمات آنها را در این خصوص تغییر دهید.

حریم خصوصی افراد زیر سن قانونی:

خدمات کلپ برای افراد زیر 18 سال طراحی نشده اند. تنها افراد 18 سال به بالا می توانند از پلتفرم استفاده کنند. اگر ما به هر طریقی متوجه شویم که یک کاربر دارای سن زیر 18 سال سن است، حساب آن کاربر را بر طبق قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان مسدود خواهیم کرد.

امنیت پلتفرم:

ما از انواع معیارهای امنیتی فیزیکی، عملی و تکنولوژیکی استفاده می کنیم تا اطلاعات شخصی شما را از در دسترس قرار دادن و فاش شدن به سایرین حفظ کنیم. کلپ از رمزها، روش های پنهان کردن و امنیت های فیزیکی برای حفظ این اطلاعات استفاده می کند. با این وجود، هیچ معیار امنیتی نمی تواند 100 درصد امنیت را برقرار کند. بنابراین، ما به هیچ وجهی تضمین نمی کنیم و نمی توانیم تضمین کنیم و شما نیز نمی توانید این انتظار داشته باشید که اطلاعات شخصی شما در دست دیگران نمی افتد و فاش نمی شود. شما باید از رمز مناسب برای خود در موبایل، کامپویتر و یا سایر دستگاه های دیجیتالی خود استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید تا پس از استفاده از یک کامپیوتر همگانی (نظیر کافی نت) از حساب کاربری خود خارج شوید و به هیچ وجهی، رمز خود را در چنین سیستمهای همگانی بازیابی نکنید. کلپ مسئولیت هیچ یک از اطلاعات از دست رفته و یا دزدیده شده از شما را به هیچ وجهی بر عهده نمی گیرد.

اتصال به سایر وبسایت ها و سرویس های اینترنتی:

پلتفرم کلپ ممکن است به سایر وبسایت ها و سرویس های اینترنتی که کلپ هیچگونه کنترلی بر روی آنها ندارد نیز متصل شود. چنین اتصال هایی به معنای موافقت کلپ با محتوای آن وب سایت ها و سرویس های اینترنتی نیست. لذا شما توافق و تأیید می کنید که کلپ مسئول محتوای آن وب سایت ها و سرویس های اینترنتی نیست و همچنین حفظ اطلاعات شما در آن وب سایت ها و سرویس های اینترنتی برعهده خودتان است و کلپ در این رابطه هیچگونه تعهد و مسئولیتی ندارد.

بروزرسانی و ویرایش اطلاعات:

شما همواره می توانید تمامی اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش و بروزرسانی کنید. شما موظف هستید تا تمامی اطلاعات خود را همواره بروزرسانی کرده و آنهایی را که درست نمی باشند، تصحیح نمایید. بنا بر درخواست شما، ما می توانیم حساب شما را مسدود کنیم و یا اطلاعات موجود در پروفایلتان را حذف نماییم. اما توجه داشته باشید که در چنین حالتی، ما مجاز هستیم تا برای موارد قانونی، جرایم، هزینه ها، دعاوی و مشاجره ها، مشکلات، تحقیقات و دیگر موارد مشابه، کلیه اطلاعات شما را برای خود حفظ کنیم. شما باید بدانید زمانی که محتوای کاربری خود را در پلتفرم ارسال می کنید، دیگر نمی توانید آن را به طور کامل حذف کنید، و تنها می توانید درخواست مسدودیت پروفایل کاربری خود را به تیم پشتیبانی کلپ ارسال نمایید. به محض این که کلپ، حساب کاربری شما را غیر فعال و یا مسدود کرد، شما موافقت و تأیید کرده اید که کلپ، دیگر مسئول حفاظت از اطلاعات حساب کاربری شما نمی باشد.

اصلاحیه ها و تغییرات در سیاست ها:

کلپ می تواند و مجاز است تا در هر زمانی با صلاحدید خود، سیاست های فعلی حفظ حریم خصوصی پلتفرم را تغییر دهد. لازم به ذکر است که کلپ، سیاست های بروز شده خود را در همین بخش از پلتفرم قرار خواهد داد و ممکن است در شرایطی خاص، پیامی نیز در رابطه با این تغییرات و اصلاحات به شما بفرستد. اما وظیفه خود شماست تا همواره به این بخش مراجعه نموده و با تطبیق  تا زمانی که وارد حساب خود شدید آن را دریافت کنید. کلپ شما را تشویق می کند تا تمامی موارد را در زمان خود بروز کنید. دسترسی مداوم شما به پلتفرم مربوط به سیاست فعلی می باشد.

کلپ، به صلاحدید خود، حق اعمال هرگونه اصلاحیه ها و تغییرات مورد نظر خود را بر روی سیاست های حفظ حریم خصوصی در این پلتفرم، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی به کاربران و اعضاء، برای خود محفوظ می داند. شما همواره می توانید با مراجعه به این بخش (سیاست حفظ حریم خصوصی)، نسبت به کسب اطلاع از آخرین اصلاحیه ها و تغییرات در آن اقدام کنید. به این منظور شما می توانید تاریخ آخرین بروزرسانی در ابتدای این بخش را با آخرین تاریخی که نسبت به مطالعه این بخش اقدام نموده بودید، با هم مقایسه کنید. همچنین ممکن است در شرایطی خاص، برخی از اصلاحیه ها و تغییرات اعمالی بر روی پلتفرم کلپ با ارسال پیام (ایمیل، تلگرام، نوتیفیکیشن اپلیکیشن و ...) نیز مستقیماً به اطلاع شما رسانیده شوند. کلیه اصلاحیه ها و تغییرات اعمالی در سیاست های حفظ حریم خصوصی در کلپ، بلافاصله پس از تاریخ صدور اصلاحیه ها و تغییرات مذکور در پلتفرم، اجرایی خواهند گردید. لذا، ادامه استفاده شما از پلتفرم کلپ پس از اعمال هر گونه اصلاحیه ها و تغییرات، به منزله توافق، تأیید، رضایت و پذیرش کلیه موارد مذکور از سوی شما تلقی گردیده و هیچگونه نارضایتی و شکایتی از جانب شما بابت عدم اطلاعتان نسبت به موضوع اصلاحیه ها و تغییرات، قابل پذیرش نیست. در صورت عدم پذیرش و رضایت شما از اصلاحیه ها و تغییرات اعمالی در سیاست های حفظ حریم خصوصی در پلتفرم کلپ، شما مجاز به استفاده از خدمات این پلتفرم نمی باشید؛ در غیر این صورت، مسئولیت عواقب بعدی آن بر عهده خود شما خواهد بود.

رضایت به انتقال اطلاعات:

در حال حاضر، پلتفرم کلپ تنها در کشور جمهوری اسلامی ایران به ارائه خدمات می پردازد. اما اگر شما در خارج از ایران نسبت به ثبت نام و افتتاح یک حساب کاربری منحصر به فرد برای خود در داخل پلتفرم کلپ اقدام کنید، به صورت کامل و همه جانبه توافق، تأیید و تصدیق می نمایید که هر گونه اطلاعاتی از شما که در طی این بخش شرح داده شده است، به ایران انتقال یابد.

تماس با پشتیبانی:

چنانچه هر گونه سؤال، نظر و یا انتقادی در خصوص این سیاست ها و یا هر بخش دیگری از پلتفرم کلپ دارید، می توانید پیام خود را به آدرس info@clap.ir ایمیل کنید و یا با تیم پشتیبانی کلپ به صورت تلفنی تماس حاصل نمایید.

هنوز عضو کلپ نشدی؟ همین حالا ثبت نام کن! ثبت نام

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کلپ است